Wolves shënon edhe golin e dytë kundër Liverpoolit

Futboll

Wolves shënon edhe golin e dytë kundër Liverpoolit

Më: 4 shkurt 2023 Në ora: 16:23
Foto ilustrim

Kur jemi ende në 20’ minutat e para të ndeshjes mes Wolverhampton dhe Liverpoolit, dhe nikoqirët e gjejnë vetën në epërsi prej dy golave.

Wolverhampton e ka thelluar epërsinë në 2:0 ndaj Liverpoolit, përmes golit të shënuar nga Craig Dawson.

Dawson shënon në minutën e 12’ për 2:0.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat