Hainer për të ardhmen e Nagelsmanit

Futboll

Hainer për të ardhmen e Nagelsmanit

Më: 21 mars 2023 Në ora: 19:20
Nagelsman

Bajern ndodhet si rrallë herë në pozitën e ndjekësit në Bundesligë, pas humbjes befasuese në transfertën e Levekusenit.

Gjithsesi presidenti i bavarezëve, Herbert Hainer, nuk e vuri për asnjë moment në diskutim të ardhmen e 35-vjeçarit.

“Nagelsman është i shkëlqyer në krye të Bajernit dhe rezultatet janë shembulli më i mirë.

Të kalosh pa problem grupin e ferrit dhe të eliminosh PSG-në nga Champions-i dëshmojnë aftësitë e tij prej strategu.

Besoj se ka për të qëndruar gjatë këtu”, përfundoi 68-vjeçari.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat