Dzeko i thotë “Po” Interit

Futboll

Dzeko i thotë “Po” Interit

Më: 22 mars 2023 Në ora: 23:46
Dzeko

Dzeko i thotë “Po” Interit, gati rinovimi me një vit!

Edin Dzeko është gati që të rinovojë kontratën me Interin.

Kontrata e sulmuesit boshnjak është gati të skadojë dhe negociatat për rinovimin raportohet se po fillojnë.

Nga mediet italiane mësohet se sulmuesi i cili fillimisht kërkoi një kontratë 2-vjeçare, ka rënë dakord për zgjatje e bashkëpunimit vetëm për një sezon për 5 milionë euro.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat