Interi do në ekip Kessien

Futboll

Interi do në ekip Kessien

Më: 23 mars 2023 Në ora: 12:55
Franck Kessie

Ndryshim peisazhi për transferimin e mundshëm të Franck Kessie tek Interi.

Dukej si një negociatë në zhvillim që do që kishte çuar Kessie të vishte fanellën e Interit, por Barcelona ndryshoi kartat në tavolinë.

Sipas “Corriere dello Sport”, mesfushori nga Bregu i Fildishtë do të dëshironte këtë kalim destinacioni, të cilët zikaltërit do të ishin në gjendje të merrnin shërbimet e tij në formë huazimi me një pjesë të pagës të paguar nga katalanasit.

Tani Barcelona ndryshon mendje, dhe nëse zikaltërit duan shërbimet e tij, duhet të paguajnë shifrën e plotë të kartonit ose një shkëmbim kokë më kokë me Brozoviq.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat