Mbappe me dhuratë speciale tifozes

Futboll

Mbappe me dhuratë speciale tifozes

Më: 28 maj 2023 Në ora: 16:07
Mbappe me tifozen

Kyilian Mbappe goditi me top një tifoze që ndodhej në tribunën pas portës, para përballjes nw mes Strasburgut dhe PSG-së.

Tifozja e re u godit në fytyrë dhe i ka dalë shumë gjak nga hunda.

Sulmuesi parisien nuk u mendua dy herë dhe bëri që mjekët e skuadrës të ndërhynin për ta trajtuar.

Për ta bërë këtë, gruaja u dërgua në fushë ku stafi mjekësor mundi t’i jepte ndihmën e duhur.

Jo vetëm kaq.

Pas nxehmjes me ekipin, Mbappe u kthye te tifozja për t’u siguruar për gjendjen e saj dhe gjithashtu i dha një nga fanellat e tij.

Një mënyrë e bukur për t’i kërkuar falje vajzës, e cila, duhet thënë, pas goditjes së fortë që mori dhe frikës dukej se ishte mirë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat