U rrëzua nga kali, gjendja shëndetësore e Sergio Rico është kritike

Futboll

U rrëzua nga kali, gjendja shëndetësore e Sergio Rico është kritike

Më: 28 maj 2023 Në ora: 17:08
Sergio Rico

Sergio Rico është plagosur rëndë në Sevilla.

Portieri i Paris Saint-Germain-it, siç raportojnë mediat spanjolle dhe franceze, ka rënë nga një kalë dhe e ka goditur rëndë kokën.

Portieri i skuadrës franceze në fakt është dërguar me helikopter në spital.

Aktualisht ndodhet i intubuar dhe në gjendje kritike për jetën.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat