Java vendimtare për të ardhmen e Benzema

Futboll

Java vendimtare për të ardhmen e Benzema

Më: 31 maj 2023 Në ora: 07:59
Karim Benzema

Vendimin për të ardhmen e tij, Karim Benzema do ta ketë në përfundim të kësaj jave, shkruan gazetari Fabrizio Romano.

Sulmuesi francez nuk dëshiron të vonohet në zgjedhjen që do ta ketë përpara.

Derisa një ofertë që e ka tunduar është ajo nga Arabia Saudite të premten e kaluar.

Kontrata e 35 vjeçarit me Real Madrid skadon në fund të muajit të ardhshëm dhe pas 14 vjetëve mund të largohet nga gjiganti spanjoll.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat