Sarri kërkon sulmues

Futboll

Sarri kërkon sulmues

Më: 1 qershor 2023 Në ora: 12:59
Sarri

Sarri kërkon sulmuesi!

Arkadiusz Milik është objektivi i vërtetë i sulmit për Sarrin te Lazio, sigurisht si zëvendësuesi i Immobile.

Sipas “Corriere dello Sport”, tashmë ka pasur një kontakt të parë mes trajnerit të Lazios dhe lojtarit polak.

Juventus ka një opsion riblerje nga Marseille të vendosur në 7 milionë euro i cili do të përfundojë më 10 qershor.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat