Reagon Lukaku

Futboll

Reagon Lukaku

Më: 22 korrik 2023 Në ora: 15:41
Lukaku

Reagon Lukaku!

Pas ditëve të heshtjes, në të cilat historitë e sfondit dhe mospërfilljet e tregut u shpenzuan për të treguar për fytyrën e tij në Inter, Romelu Lukaku merr fjalën në Instagram.

Ai me shumë gjasa për të ofruar mendimet e tij mbi atë që po lexon në mediat botërore për të.

“Kur kjo urrejtje nuk funksionon, ata fillojnë të thonë gënjeshtra ”, mesazhi i postuar në Instagram nga Big Rom , i cili tani po stërvitet me Chelsea në kërkim të një strehimi përfundimtar për sezonin e ardhshëm..

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat