Mbappe duket gjithmonë e më larg Realit

Futboll

Mbappe duket gjithmonë e më larg Realit

Më: 27 gusht 2023 Në ora: 12:37
Mbappe

Kylian Mbappe dhe e ardhmja e tij duken si një histori e pafund…

Aktorë të tjerë janë përfshirë në debatin mbi sulmuesin e Paris SG-së.

Shoqata “Una Sonrisa Para Camille” që ndihmon fëmijët e sëmurë dhe me të cilën Mbappe bashkëpunon, zbuloi se lojtari do të vazhdojë te PSG dhe për rrjedhojë, ai do t’i largohet Realit të Madridit.

“Prisni!! Këta të dy do të na ofrojnë një sezon të madh dhe do të na ofrojnë ëndrra. Në spitale në Francë për Kamilën dhe në tokë në…

Francë dhe vende të tjera për Kilië Mbape. Çfarë lumturie për luftëtaren e vogël, duke ditur që Kilië është ende në Paris”. Një tekst që më pas u modifikua për shkak të përplasjeve që shkaktoi në rrjetet sociale.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat