Lajmi i mirë për Xavin

Futboll

Lajmi i mirë për Xavin

Më: 23 shtator 2023 Në ora: 15:47
Xavi Hernandez

Xavi rinovon kontratën me Barcelona!

Xavi Hernandez ka rinovuar kontratën e tij me Barcelonën, një aventurë e bukur e cila do të zgjasë ende.

Tekniku spanjoll ka treguar se për këtë skuadër është i duhuri dhe faktet flasin vetë, pasi tashmë mund të thuhet se ai ka krijuar një ekip shumë solid dhe kampion.

Xavi do të jetë në krye të katalanasve deri në verën e vitit 2025, me opsion rinovimi për një tjetër vit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat