Neymar gjen golin e parë “saudit”!

Futboll

Neymar gjen golin e parë “saudit”!

Më: 3 tetor 2023 Në ora: 23:32
Neymar

Neymar Jr gjen golin e parë “saudit”!

Goli i parë i Neymar me fanellën e Al-Hilal më në fund arriti në tentativën e pestë per brazilianin.

Ish-lojtari i Barcelonës dhe Paris Saint-Germain shënoi një gol në fitoren 3-0 me të cilin skuadra saudite mundi iranianët e Nassaji Mazandaran, duke marrë kështu kryesimin në Grupin B. Shënoi edhe Mitrovic ne kete sfide.

Ndërsa Al-Feiha ka arritur sukses kundër Uzbek Pakhatkor: Abdelhamid Sabiri, ish-futbollisti i Sampdorias, shënon një dygolësh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat