Luis Suarez flet për të ardhmen e tij

Futboll

Luis Suarez flet për të ardhmen e tij

Më: 4 dhjetor 2023 Në ora: 08:56
Luis Suarez

Luis Suarez ka folur për mediet braziliane rreth të ardhmes së tij.

“E ndjej dhimbjen, trupi më flet për këtë punë. Dua ta shijoj futbollin dhe pastaj të vendos për vetën time.

Duhet të pushoj, ta shijoj kohen me familjen…pastaj fati do të vendos të ardhmen time.”, tha Suarez.

36 vjeçari është pjesë e Gremios dhe kontrata me brazilianët i skadon më 31 dhjetor të këtij viti.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat