Rikthimi i mundshëm në Evropë

Futboll

Rikthimi i mundshëm në Evropë

Më: 6 dhjetor 2023 Në ora: 22:02
Jasir Asani

Rikthimi i mundshëm në Evropë.

Jasir Asani, po mendohet për ekipin e ri?

Shumë është folur për një rikthim në Europë për Jasir Asanin!

Së fundi anësori ka postuar një foto në “Instagram”, ku shihet në një takim me menaxherin e tij dhe babain e vet, duke e shoqëruar foton edhe me disa shenja, ku mendohet se çfarë do të bëjë me të ardhmen e tij në fushë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat