Eliminohen

Futboll

Eliminohen

Më: 7 dhjetor 2023 Në ora: 21:02
Guild Eagles

Guild Eagles janë eliminuar nga turneu “CCT Online Finals”.

Ekipi nga Kosova u mposht nga Aurora me rezultat 2:1 në map-a.

Kësisoj, Guild Eagles e mbyllin këtë turne në pozitën e tretë dhe rrjedhimisht i fitojnë 25 mijë dollarë.

Por, ata humbën mundësinë për t’u kualifikuar në “CCT Global Finals”.

Vendi i parë në këtë garë i fiton 100 mijë euro, kurse i dyti 40 mijë sosh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat