Lewandowski - më i miri

Futboll

Lewandowski - më i miri

Më: 22 shkurt 2024 Në ora: 00:20
Notat e Napolit

Napoli dhe Barcelona barazuan në ndeshjen e parë në kuadër të së tetës së finales në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja përfundoi me rezultat 1-1 në Itali.

Golin për Barcelonën e shënoi Lewandowski dhe për Napolin realizoi Osimheni.

Image

Notat

Në këtë ndeshje më i miri Lewandowski me notën 7.9, i ndjekur nga Pedri dhe Gundogan 7.8.

Kurse te Napoli më të vlerësuarit ishin Meret 7.7, Anguissa 7.5 ndër ta edhe Rrahmani 7.1.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat