Mësohet çmimi i Pedro Netos

Futboll

Mësohet çmimi i Pedro Netos

Më: 22 shkurt 2024 Në ora: 16:38
Pedro Neto

Tottenham Hotspurs është dëshpërimisht në kërkim të një sulmuesi të krahut, sipas 90min.

Ndonëse në radhët e tyre kanë lojtarë si Brennan Johnson dhe Manor Solomon, ata duket se ia kanë vënë syrin Pedro Netos së Volverehamptonit.

Pasi ka marrë parasysh kontratën e tij, profilin dhe moshën, Wolves duket se mund ta shesë atë për 55 milionë funte.

Por ka burime që thonë se çmimi i tij mund të shkojë edhe në 65 milionë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat