Ja si rreshtohet Milani kundër Rennes

Futboll

Ja si rreshtohet Milani kundër Rennes

Më: 22 shkurt 2024 Në ora: 18:19
Formacionet

Trajneri i Milanit, Stefani Pioli, i beson serbit Luka Joviq rolin e titullarit në majë të sulmit në ndeshjen me Rennes, në transfertë, bë fazën e 1/16-ave të Europa League.

Një vendim i pritshëm bazuar edhe në rezulatin e ndeshjes së parë, të fituar 3-0 nga kuqezinjtë.

Dhe në faktin se sulmuesi nuk do të jetë I gatsëm për ndeshjen e radhës në Serinë A, për shkak të kartonit të kuq që mori ndaj Monzës.

Giroud është në stol, sikurse Chukëueze, Loftus-Cheek dhe Okafor.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat