Bergomi: Duhet të jetë rezervë

Futboll

Bergomi: Duhet të jetë rezervë

Më: 23 shkurt 2024 Në ora: 19:39
Bergomi

Beppe Bergomi ishte në koment të ndeshjes së Milanit ndaj Rennes, por më pas analizoi edhe sfidën.

Ish-mbrojtës i Interit u fokusua te paraqitja e Luka Joviq që shënoi, por edhe shkaktoi një penallti që mund t’i ishte hapur shumë punë Milanit.

“Kam parë shumë ndeshje të Frankfurtit, i komentoja dhe mendoja se ishte e jashtëzakonshme ajo që Jovic bënte.

Pastaj u fut në telashe, sidomos pas transferimit te Reali.

Ka pasur gola këtë vit, por kur? Kur futet, kur çiftohet me një sulmues tjetër, kur ka rikuperim për të bërë.

Kur e nis nga fillimi, vështirësitë për të ekzistojnë e u panë edhe ndaj Rennes. Vërtetë shënoi, por rrallë ishte pjesë e manovrës”, ka përfunduar ai.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat