Pendohet

Futboll

Pendohet

Më: 24 shkurt 2024 Në ora: 11:29
Interi

Denzel Dumfries bën “prapa-kthehu”.

Holandezi i ka kërkuar menaxherit të tij që të rinis diskutimet me Interin sa i përket rinovimit.

27-vjeçari kishte bllokuar këtë proces pak kohë më parë, teksa “zikaltërit” nisën kërkimet për zëvendësuesin e tij.

Por, mediet italiane kanë raportuar se palët tani do të diskutojnë për rinovimin e kontratës aktuale që skadon në qershor 2025.

Dumfries këtë sezon ka arritur të shënojë 3 gola dhe ka dhuruar 5 asistime në 23 paraqitje në total.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat