Pritet spektakël

Futboll

Pritet spektakël

Më: 25 shkurt 2024 Në ora: 16:01
Formacionet

Pritet spektakël në “Wembley”, skuadrat do të kërkojnë trofeun e parë të sezonit!

Çelsi dhe Liverpul ndeshen në finalen e madhe të Kupës “Carabao”, me të dyja skuadrat që do të përplasin brirët në “Wembley”.

Të kuqtë e Jurgen Klop vijnë të “copëtuar” në këtë takim, por gjithsesi do të kërkojnë të ruajnë rekordin që kanë në këtë kompeticion, për ta çuar numrin e trofeve në 10.

Nga ana tjetër, “Blutë” e Poçetinos po kalojnë një sezon mjaft të dobët dhe ky trofe mund të shihet si shpëtim për të ardhmen e teknikut argjentinas në krye të londinezëve.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat