“Ballistët” reagojnë

Futboll

“Ballistët” reagojnë

Më: 27 shkurt 2024 Në ora: 11:42
Ballistët

“Ballistët” reagojnë deri te FFM, ja pse!

F"Përderisa në të gjithë botën futbolli luhet për tifoz, te ne është e kundërta, termine të palogjikshme në pikë të ditës, në ditë pune, në mes të javës.

Derbi i paraparë për ditën e Diel, është zhvendosur për ditën e shtunë, kërkojmë edhe nga klubi që të reagojë deri te federata e futbollit, të drejtat televizive të një programi të huaj nuk mund të dirigjojnë derbin, futbolli është për në stadium e jo për TV dhe për pazaret e tyre në emër të futbollit.

“Ndryshoni terminin përndryshe të shtunën gjithçka do ketë përveç se futboll”", reagojnë "Ballistët".

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat