Drita për vazhdimësi

Futboll

Drita për vazhdimësi

Më: 13 prill 2024 Në ora: 14:51
Pamje nga një ndeshje

Drita dhe Liria kanë publikuar formacionet zyrtare që do të përballen sot në kuadër të xhiros së 29-të të Albi Mall Superligës së Kosovës.

Drita para adhuruesve të vet pret skuadrën e fundit në tabelë që është Liria dhe tanimë thuajse pa gjasa për të shpëtuar.

Gjilanasit kërkojnë tre pikët e radhës për të vazhduar garën për titull, derisa prizrenasit shpresojnë në një befasi.

Drita ka 54 pikë në pozitën e tretë, ndërsa Liria 10 pikë në po atë pozitë.

Formacionet zyrtare: 

Drita: Behluli, Krasniqi, Bejtullai, Mesa, Thaqi, Dabiqaj, Huruglica, Baftiu, Maliqi, Ajzeraj, Krasniqi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat