Befason gazetarja saudite

Futboll

Befason gazetarja saudite

Më: 16 prill 2024 Në ora: 17:00
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo mund të largohet papritur nga Arabia Saudite dhe të kthehet në Europë këtë merkato verore.

Më saktësisht, ai mund të kthehet në Portugali, ku filloi karrierën e tij të madhe si lojtar i Sporting, sipas gazetares saudite Alhazza Mutab.

Situata në Sporting është më e mira në vitet e fundit. Ata janë në prag të fitimit të kampionatit të 20-të në Portugali.

Gjashtë ndeshje para përfundimit të kampionatit, ata janë shtatë pikë përpara Benficës dhe sezonin e ardhshëm Ronaldo mund të veshë fanellën e Sportingut për herë të parë që nga viti 2003.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat