Etrit Berisha bëhet baba për herë të parë

Futboll

Etrit Berisha bëhet baba për herë të parë

Më: 19 maj 2024 Në ora: 21:28
Etrit Berisha

Portieri i Kombëtares kuqezi, Etrit Berisha është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në rrjetet sociale.

Gardiani ka zbuluar edhe emrin e veçantë, Edgar.

“Mirsevjen biri im Edgar, lumturia i mamit dhe babit , qofsh perjete i bekum", - shkruan Berisha në Instagram.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat