Elbasani synon “Final 4”

Futboll

Elbasani synon “Final 4”

Më: 25 maj 2024 Në ora: 19:20
Elbasani

Elbasani është klubi kampion në Kategorinë e Parë. Verdheblutë duket se nuk do kënaqen vetëm me përfshirjen mes më të mirëve.

Kështu “tigrat” janë të fokusuar aktualisht në tregun e Superiores. Lojtarët në përfundim të kontratës apo dhe të tjerë po vëzhgohen nga klubi elbasanas.

Në krye të projektit të Superiores do të qëndrojë Nevil Dede. Trajneri që i shpalli kampion në Kategorinë e Parë, ka fituar besimin e drejtuesve të paktën dhe për një sezon.

Klubi elbasanas ka shprehur pritshmëritë për “Final 4”. Të jesh pjesë e katër skuadrave më të mira shqiptare nuk është aspak e lehtë, për këtë merkato do të ketë rolin më të rëndësishëm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat