Shearer: E di planin e Shqipërisë

Futboll

Shearer: E di planin e Shqipërisë

Më: 16 qershor 2024 Në ora: 14:25
Alan Shearer

Shqipëria humbi ndaj Italisë me shifrat 1:2 në ndeshjen e parë të Europianit.

Kuqezinjtë nuk arritën dot të dilnin me pikë, ndëraa Alan Shearer ka dhënë komentin e tij në lidhje me këtë ndeshje.

“Italia dominoi lojën për pjesën më të madhe të ndeshjes.

Në pjesën e dytë, Shqipëria ia bëri jetën e vështirë dhe pa pasur një rast goli.

Por unë mendoj se plani i Shqipërisë ishte dhe ishin të lumtur që të ishin me një gol disavantazh deri në 20 minutat e fundit”, tha Alan Shearer.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat