Totti, shaka me gabimin e Dimarcos

Futboll

Totti, shaka me gabimin e Dimarcos

Më: 16 qershor 2024 Në ora: 18:03
Francesco Totti

Totti, shaka me gabimin e Dimarcos!

“Scamacca është një sulmues i mirë, ai është një bishë fizikisht”-kështu e nisi Francesco Totti analizën e tij për ndeshjen e Italisë ndaj Shqipërisë, që përfundoi me fitoren 2-1 të italianëve.

Më pas, duke komentuar gabimin e Dimarco-s, te goli i Bajramit që u shënua nga shqiptari pas vetëm 23 sekondave lojë, që ishte edhe goli më i shpejt në historinë e Europianit, ish-futbollisti i Roma-s dhe Italisë tha me shaka se lojtarë të tillë janë shkaku pse nuk bëhet trajner.

“Kjo është arsyeja pse nuk bëhem trajner, nëse një lojtar bën gabim të tillë do e nxirrja menjëherë nga fusha”-tha me shaka Totti.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat