Notat e kuqezinjve

Futboll

Notat e kuqezinjve

Më: 19 qershor 2024 Në ora: 18:38
Notat

Shqipëria barazoi ndaj Kroacisë një ndeshje mbresëlënëse me emocione deri në sekondën e fundit të saj.

Një paraqitje ku futbollistët dhanë gjithçka kishin në fushën e lojës, për të siguruar pikën e parë në Euro 2024.

Sipas paraqitjes që kanë dhuruar lojtarët e skuadrës shqiptare, në bazë të statistikave të regjistruara sipas SOFASCORE.

Bie në sy se Strakosha ishte lojtari më i mirë me notën 8,6, i ndjekur nga Laçi i cili shënoi golin e parë me notën 7,8 si dhe më pas Gjimshiti e Ramadani me 7,1.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat