Sllovenia do fitore

Futboll

Sllovenia do fitore

Më: 20 qershor 2024 Në ora: 14:42
Formacionet

Sllovenia do të përballet me Serbinë, takim i vlefshëm për Grupin C të Kampionatit Europian 2024.

Sllovenët vijnë nga barazimi me kombëtaren e Danimarkës 1-1, dhe duan të marrin 3 pikët e para për këtë kompeticion. Sheshko do të jetë i gatshëm për të tijë, dhe i gjithë kombi i ka shpresat te ai për të bërë një mrekulli dhe për të mposhtur Serbinë, që deri më tani e ka treguar që nuk do shumë punë për ta bërë.

Nga ana tjetër është Serbia, që vjen e demoralizuar nga ajo humbje me shifrat 1-0 kundër Anglisë.

 Ndoshta ishte thjesht Anglia shumë e mirë dhe nuk i la të bënin shumë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat