Ndizet gara për Brojën

Futboll

Ndizet gara për Brojën

Më: 22 qershor 2024 Në ora: 20:10
Armando Broja

E ardhmja e Armando Brojës duket se do të jetë larg Chelsea-t.

Sulmuesi i Shqipërisë duket se ka përfunduar në shënjestrën e Stuttgart, që e konsideron Brojën zëvendësuesin ideal të Serhou Guirassy!

Megjithatë, klubi i Bundesliga-s nuk do ta ketë shumë të lehtë të sigurojë shërbimet e yllit kuqezi, duke parë se për të interesohen edhe Milan-i dhe Everton-i me Wolves.

Kontrata e Brojës me Chelsea-n zgjat deri në vitin 2028-të.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat