Flamurtari bën afrimin e tretë

Futboll

Flamurtari bën afrimin e tretë

Më: 23 qershor 2024 Në ora: 18:31
Pamje nga prezantimi

Flamurtari prej javësh është në kërkim të një trajneri për sezonin e ri, por kjo situatë nuk i ka penguar vlonjatët për të ndërhyrë në merkato.

Kuqezinjtë kanë bërë goditjen e tretë në këtë merkato vere, ku përforcimi i radhës vjen në sulm.

Bëhet fjalë për qendërsulmuesin beratas Aldrit Oshafi. 24-Vjeçari është prezantuar te Flamurtari dhe tashmë ai pritet që të japë kontributin e tij te kuqezinjtë. I pari që ka hapur merkton e vlonjatëve ka qenë sulmuesi kosovar, Trimror Selimi.

Ndërsa përforcimi i dytë është kryer në qendër të mbrojtjes, ku klubi afroi Alesandro Kacbufin, kavajasin e lindur në Itali.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat