Istogu po befason të gjithë me rritjen e numrit

Hendboll

Istogu po befason të gjithë me rritjen e numrit

Nga: K.G. Më: 11 shkurt 2021 Në ora: 19:39
Istogu po befason të gjithë me rritjen e numrit

Kampionja vjeshtore, Istogu, po befason të gjithë me organizim dhe me rritjen e numrit të hendbollisteve në të gjitha kategoritë. Klub që synon të rritet në çdo aspekt dhe të shndërrohet në një gjigant në të ardhmen.  

“KHF Istogu me gjithsej 100 anëtarë.

Këtu përfshihen hendbollistet dhe stafi: Akademia e hendbollit, Stogu U-15, Istogu U-17 dhe Istogu – senioret”, shkruan në faqen e klubit.

Sa i përket senioreve, Istogu është bindshëm më i fortë se ekipet tjera, por edhe me kategoritë e reja po tregohet gjithnjë e më i fuqishëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat