Në ethet e play-off-it

Hendboll

Në ethet e play-off-it

Më: 6 maj 2021 Në ora: 12:09
Në ethet e play-off-it

Të shtunën fillon finalja e plejofit në kampionatin e Kosovës në hendboll në të dy konkurrencat.

Si te hendbollistët ashtu edhe te hendbollistet takohen skuadrat më të mira të edicionit të rregullt.

Besa Famgas e Prishtina e luajnë ndeshjen e parë në Pejë, ndërsa Istogu e Vushtrria takohen te hendbollistet.

Shpresojmë në ndeshje cilësore dhe finale të forta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat