Beqiri e Krasniqi do të ndajnë drejtësinë në Kupën e Evropës 

Hendboll

Beqiri e Krasniqi do të ndajnë drejtësinë në Kupën e Evropës 

Nga: K.G. Më: 15 tetor 2021 Në ora: 15:07
Beqiri e Krasniqi do të ndajnë drejtësinë në Kupën e Evropës 

Gjyqtarët nga Republika e Kosovës, Eshref Beqiri dhe Ilir Krasniqi, do të referojnë në ndeshjen e rrethit të dytë të Kupës së Evropës.

Dyshja Beqiri e Krasniqi referojnë në përballjen mes skuadrave greke Diomidis Argous dhe Bianco Monte Drama 1986.

Ndeshje do të luhet me 16 tetor duke filluar në orën 18.00.

Beqiri e Krasniqi janë prej gjyqtarëve më të mirë në vendin tonë.

Kjo dyshe deri me tash kanë referuar shumë ndeshje dhe me sukses në Kupat Evropiane.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat