Besa lufton kundër ekipit serb

Hendboll

Besa lufton kundër ekipit serb

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 12:39
Besa lufton kundër ekipit serb

Kampionia e Kosovës, Besa Famgas, është e gatshme për ndeshjen ndaj Borcit. 

Sot prej orës 18:00 në Banjallukë të Bosnjë e Hercegovinës, Besa luan me skuadrën vendase. 

Është ndeshja e parë e raundit të dytë të Kupës Evropiane.

Të dielën paradite pejanët kanë zhvilluar stërvitje në palestrën “Borik”, ku sonte Besa synon ta bëj hapin e parë drejt raundit tjetër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat