Albina sikur në qiellin e shtatë, puth trofeun në tempullin e hendbollit 

Hendboll

Albina sikur në qiellin e shtatë, puth trofeun në tempullin e hendbollit 

Nga: K. G. Më: 5 maj 2022 Në ora: 14:49
Albina sikur në qiellin e shtatë, puth trofeun në tempullin e hendbollit 

Titulli më i ëmbël i Istogut është dje që u fitua në tempullin e hendbollit.

Istogu festoi titullin e kampionit tërë natën, titullin e dytë në histori, klub që u themelua në vitin 2014.

Përveç kësaj, për 18 vite të ekzistimit ka 2 tituj e tre Kupa të Kosovës.

Albina Rugova kurrë nuk ka qenë më emocionuar e cila për shkak të lëndimit nuk ka mundur t’ju ndihmojë shoqeve.

Ajo iu gëzua shumë këtij titullit, të shumë merituar dhe ka dhënë kontribut të madh deri në momentin e lëndimit.

Albina sikur në qiellin e shtatë, puth trofeun në tempullin e hendbollit.

Albina me shoqe kremtuan edhe një sukses të madh, tani besojnë fuqishëm se edhe Kupa do të jetë në vitrinat e tyre.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat