Lojtarja boshnjake befason me veshje pasi fitoi titullin në Kosovë 

Hendboll

Lojtarja boshnjake befason me veshje pasi fitoi titullin në Kosovë 

Nga: K.G. Më: 7 maj 2022 Në ora: 15:37
Lojtarja boshnjake befason me veshje pasi fitoi titullin në Kosovë 

Hendbollistja boshnjake, Esma Muratovqi, po relaksohet pasi që me Istogun fitoi titullin e kampionit të Kosovës!

Ajo tani ka ndërruar veshjen pasi fitoi titullin, nuk është me tuta sportive as me fanellë por me minifund! 

Një fotografi e rrallë e saj sepse ajo njihet më shumë me tuta sportive apo me foto provokuese bikini, por kësaj radhe ka zgjedhur një veshje pak më ndryshe dhe ka shtangur fansat e saj.

Esma po e shijon titullin por mendjen e ka në Ferizaj, synon edhe trofeun e Kupës së Kosovës, sipas saj, do të jetë viti më i ëmbël deri me tash.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat