Sportistja më e mirë në Kosovë, tregon vijat trupore si asnjëherë!

Hendboll

Sportistja më e mirë në Kosovë, tregon vijat trupore si asnjëherë!

Nga: K. G. Më: 4 qershor 2022 Në ora: 15:18
Sportistja më e mirë në Kosovë, tregon vijat trupore si asnjëherë!

Pak ditë kanë mbetur e të futemi në stinën e verës, por ende po ardhur vapa tropikale, hendbollistja më e mirë në Kosovë, veç ka nisur t’i rrisë temperaturat.

Është hendbollistja boshnjake nga kryeqyteti i Malit të Zi, Podgorica, Esma Muratoviq, anëtare e kampiones dhe fitueses së Kupës së Kosovës, Istogu.

Esma edhe vet e pranon se i pëlqen natyra dhe sidomos dalja në plazh.

Kësaj radhe ka treguar vijat trupore për fansat e shumtë që ka, duke iu treguar se është në formë si asnjëherë më parë dhe po mendon edhe për Evropë! Esma është hendbollistja më e mirë në Kosovë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat