Reprezentuesja e Kosovës pak më ndryshe, çmend fansat e saj!

Hendboll

Reprezentuesja e Kosovës pak më ndryshe, çmend fansat e saj!

Nga: K. G. Më: 19 qershor 2022 Në ora: 14:10
Reprezentuesja e Kosovës pak më ndryshe, çmend fansat e saj!

Si gjithmonë hendbollistja Suzana Ujkiq përkujdeset për befasi, kësaj radhe bëri befasi të këndshme për fansat e saj, duke postuar një fotografi nga deti!

Suzi, siç e thërrasin edhe bashkëlojtaret e kombëtares së Kosovës, këtë herë ka një imazh pak me ndryshe, që asnjëherë nuk është parë kësisoj, me syze luksi!

Pamja e saj dhe prapavija, janë një atraktivitet në veti.

Suzi veç e hapi stinën e verës me një foto shumë të nxehtë, duke paralajmëruar foto tjera edhe më atraktive dhe duke e rivalizuar me bukuri edhe bashkëlojtaren e dikurshme Tina Hetemi!

Ndryshe është nga Tuzi i Malit të Zi, me nënshtetësi të Kosovës, për 4 vite anëtare e Istogut dhe tani luan në ligën e tretë franceze, Yutz.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat