Zherka dhe Bajqinovci mbeten besnikë të Prishtinës

Hendboll

Zherka dhe Bajqinovci mbeten besnikë të Prishtinës

Më: 21 qershor 2022 Në ora: 15:49
Zherka dhe Bajqinovci mbeten besnikë të Prishtinës

KH Prishtina vazhdon bashkëpunimin me dy lojtarë

Klubi i hendbollit Prishtina vazhdon punën për kompletimin e skuadrës për edicionin e ardhshëm.

Prishtina së fundi ka vazhduar bashkëpunimin me qendrën Vlerson Zherka dhe alon Agon Bajqinovci. Zherka e Bajqinovci vlerësohen prej më të mirëve në vend në pozitat e tyre dhe pritet të jenë të rëndësishëm te Prishtina në edicionin e ardhshëm garues.

Prishtina mendon për të marrë pjesë edhe në garat evropiane.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat