Dukagjin Azizi: Gazeta “Bota sot”, çdo herë gazeta më e mirë për sportin e Kosovës 

Hendboll

Dukagjin Azizi: Gazeta “Bota sot”, çdo herë gazeta më e mirë për sportin e Kosovës 

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 22:36
Dukagjin Azizi: Gazeta “Bota sot”, çdo herë gazeta më e mirë për sportin e Kosovës 

Ish hendbollisti Dukagjin Azizi me fjalët më të mira për gazetën “Bota sot”.

Azizi tha se “Bota sot” gjithmonë ka qenë dhe është një oksigjen për hendbollin dhe sportin në tërësi.  

“Urime “Bota sot”. Jeni kanë çdo herë gazeta më e mirë për sportin e Kosovës.

Uroj gjithmonë me suksese”, uron Azizi, ish reprezentues i Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat