Skënder Shabani: Urime “Bota sot”, jeni më të mirët

Hendboll

Skënder Shabani: Urime “Bota sot”, jeni më të mirët

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 23:24
Skënder Shabani

Ish hendbollisti Skënder Shabani shprehet superlativ për gazetën “Bota sot”.

Shabani thotë se “Bota sot” është i vetmi medium që asnjëherë nuk e la anash hendbollin.

“Urime “Bota sot”, jeni më të mirët bashkë me gazetarin Kemajl Goca!

Gazetë që e çmon shumë sportin dhe vlerën kombëtare”, uron Shabani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat