Florent Beqiri: Urime për gazetën “Bota sot”, për gazetarin Kemajl Goca, është njëshi për sportin e Kosovës

Hendboll

Florent Beqiri: Urime për gazetën “Bota sot”, për gazetarin Kemajl Goca, është njëshi për sportin e Kosovës

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 23:33
Florent Beqiri

Ish hendbollisti i mirënjohur, Florent Beqiri, aktualisht trajner i AMTV Hamburg, uron 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”.

Beqiri tha se që nga themelimi “Bota sot” gjithmonë e ka përkrahur sportin.

“Respekt e urime për gazetën “Bota sot”, posaçërisht për gazetarin Kemajl Goca, që është njëshi për sportin e Kosovës.

‘Bota sot’ e promovon në mënyrën më të mirë hendbollin dhe sportin në përgjithësi”, uron Beqiri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat