Uran Luzha: Urime gazeta ‘Bota sot’. Faleminderit për përkrahjen dhe masovizimin e sportit 

Hendboll

Uran Luzha: Urime gazeta ‘Bota sot’. Faleminderit për përkrahjen dhe masovizimin e sportit 

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 00:37
Uran Luzha

Uran Luzha, ish hendbollist dhe aktualisht trajner i KH Vëllaznimit të Gjakovës, uron 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”.

Luzha vlerëson lart rolin e gazetës “Bota sot”. 

“Urime gazeta ‘Bota sot’.

Faleminderit për përkrahjen dhe masovizimin e sportit në Kosovë.

Jeni më të mirët”, - uron Luzha.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat