Zherka vazhdon me Prishtinën 

Hendboll

Zherka vazhdon me Prishtinën 

Nga: K. G. Më: 27 korrik 2022 Në ora: 22:28
Zherka vazhdon me Prishtinën 

Trajneri më i mirë në Kosovë, Verim Zherka, vazhdon bashkëpunimin edhe për një vit me klubin e hendbollit Prishtina (meshkujt).

Prishtina synon si gjithmonë kreun e renditjes në Superligën e Kosovës.

Kryetari i klubit, Edi Kolgeci, është i kënaqur me punën e Zherkës dhe ranë në ujdi pr të vazhduar edhe për një vit. 

“KH Prishtina vazhdon bashkëpunimin me trajnerin më të mirë në Kosovë, Verim Zherka”, njofton KH Prishtina.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat