Edhe Hamdi Salihu shkon në Prishtinë, Kastrioti me dhimbje koke

Hendboll

Edhe Hamdi Salihu shkon në Prishtinë, Kastrioti me dhimbje koke

Nga: K. G. Më: 9 gusht 2022 Në ora: 22:36
Gamdi Salihu

Klubi i hendbollit Prishtina, pas Aldi Rudarit, Kastriotit të Ferizajt ia merr edhe Hamdi Salihun.

Salihu firmos me Prishtinën, në anën tjetër Kastrioti është me dhimbje koke.

“Beku i majtë, Hamdi Salihu rikthehet në Prishtinë”, njofton KH Prishtina.

Bardhekaltrit realizuan edhe një përforcim, ashtu siç kemi paralajmëruar para disa ditësh në gazetën “Bota sot”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat