Pse Blerim Beqiri dhe Besim Shala nuk iu bashkuan Kombëtares së Kosovës?

Hendboll

Pse Blerim Beqiri dhe Besim Shala nuk iu bashkuan Kombëtares së Kosovës?

Nga: K. Goca Më: 17 gusht 2022 Në ora: 11:49
Blerim Beqiri

Është interesant me kombëtaren e hendbollit të Kosovës U18 (meshkujt), zhvilloi përgatitjet disa ditë në Slloveni vetëm me një trajner! 

Zhvilloi përgatitjet me Fatmir Muhaxherin dhe pastaj udhëtuan për në Letoni, duke zhgënjyer me lojë e rezultat.

Pak ka rëndësi rezultati se sa ka rëndësi pse nuk iu bashkuan edhe dy trajnerë tjerë kombëtares, si Blerim Beqiri dhe Besim Shala.

Si Beqiri dhe si Shala, deri me tash nuk e kanë sqaruar opinionin, cila ishte arsyeja?  

Pse nuk iu bashkuan kombëtares U18? Në opinion ka versione të ndryshme, por cila është e vërteta e kësaj pune, gjithçka do të zbardhet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat