KH Prishtina prezanton lojtarin në mesnatë 

Hendboll

KH Prishtina prezanton lojtarin në mesnatë 

Nga: K. G. Më: 17 gusht 2022 Në ora: 12:18
Koro

Prishtina po përforcohet me hendbollistë për edicionin e ri! 

Klubi me renome Prishtina në orët e mesnatës prezantoi hendbollistin prizrenas Muhamed Koro.

“Talenti nga Prizreni, Muhamed Koro, i bashkohet Prishtinës nga sezoni 2022/2023. 

Prishtina është shumë e përkushtuar që të investoj për të ardhmen e klubit”, njofton KH Prishtina.

Prishtina ka kryetrajner Verim Zherkën, e cila ka objektiva të mëdha për edicionin e ri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat