Kastrioti luan në Azerbajxhan nëse e kalon Graçanicën e Bosnjës

Hendboll

Kastrioti luan në Azerbajxhan nëse e kalon Graçanicën e Bosnjës

Më: 6 shtator 2022 Në ora: 21:36
Kastrioti luan në Azerbajxhan nëse e kalon Graçanicën

Kastrioti i Ferizajt ka mësuar kundërshtarin e mundshëm në raundin e dytë të Kupës Evropiane.

Kastrioti në fakt e fillon garimin në raundin e parë dhe në fundjavë luan me Graçanicën e Bosnjë-Hercegovinës.

Është vendosur që dy ndeshjet të luhen në Bosnjë.

Nëse Kastrioti e kalon Graçanicën, atëherë në raundin e dytë të Kupës Evropiane luan me skuadrën nga Azerbajxhani, Baki.
Ndeshjet e raundit të dytë luhen në fund të tetorit dhe fillim të nëntorit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat